Акрилна боя Gesso - HOLBEIN 300 мл

Наличен

Избор
€18,07€41,29Промоция
€60,23 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Holbein създаде уникален и многофункционален продукт за професионални и визуални артисти. Този уникален продукт може да се използва като грунд върху платно, хартия, дърво, камък или метал. Той също така работи чудесно като изключително непрозрачен и ултра-матов акрилен носител. И трето можете просто да го използвате като класическа акрилна боя. Gesso е изключително пигментирана акрилна боя, която може да се смесва с всяка друга акрилна боя или грунд, за да се създаде идеалната основа за боядисване. След изсъхване върху него можете да нанесете всички цветове или пастели на водна и маслена основа.

характеристики на продукта:

  • Цветен акрилен грунд за канава
  • Висока покривност и устойчивост на светлина
  • Може да се смесва с други акрилни бои и медиуми
  • Изсъхва до изключително гладко и матово покритие
  • След изсъхване може да се боядисва с водни и маслени бои или пастели
  • Широка гама от цветове
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,48 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 21,92 €/л
KREUL
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани