Акрилна боя GLOSSY 500 мл


Избор
€4,39
€8,78 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Бързосъхнещите бои на водна основа са подходящи за използване  и върху стъкло, пластмаса, дърво, гипс, хартия и т.н. Цветовете могат да се смесват помежду си, някои видове могат да бъдат използвани след 30 минути Бутилка с дозаторBrand Color & Co. са предназначени за техните продукти, -малки- хора на изкуството. Цветовете са безопасни за децата и са в съответствие със стандартите на ЕС. Пакетът включва акрилни и темперни бои.   Boje i Svetlucavi gel, kreda, zavesice za slikanje..itd.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

4.7 25 hodnotení

Тъй като това не беше скъпа боя, не мога да се оплаквам много, но качеството на цветовете не ме впечатли особено.

Feefo Overená recenzia

Отлична боя, фантастично качество, невероятна за употреба. Върхът в достъпността и качеството.

Dorian W. Overená recenzia

Качествена маскираща течност — досега не ми е разкъсала хартията, което е добър знак.

Jana S. Overená recenzia

Консистенцията не е лоша, но цветовете са много ярки и изглеждат синтетично, не отговарят напълно на мострите на сайта.

Lynsey M. Overená recenzia

Тънък и хубав, наистина ми харесва — страхотен за подписване на моите произведения на изкуството.

Gabriela Overená recenzia

Използвах тази топла сива акрилна боя върху плоскост преди скициране и рисуване с маслени бои. Свърши отлична работа.

Josephine Overená recenzia

Този медиум на Liquitex е изключително универсален. Като вътрешен гланцов медиум придава прекрасна прозрачност с повишена дълбочина на цвета. Нанесен като лак, осигурява твърд, устойчив филм с фин, нееластичен гланцов финиш. Също така увеличава потока при използване с бои с гъста консистенция.

Olo Overená recenzia

Консистенцията не е лоша, но цветовете са много ярки и изглеждат синтетично, не отговарят напълно на мострите на сайта.

Lynsey M. Overená recenzia

Купих го случайно, но цветът е супер. Много изразителен и необичаен, наистина изпъква сред по-тъмните цветове.

Viv Overená recenzia

Качествена маскираща течност — досега не ми е разкъсала хартията, което е добър знак.

Jana S. Overená recenzia

Страхотен продукт, лесно се нанася с четка или писец, съхне бързо и се отстранява много лесно с подходяща гума.

Gerald L. Overená recenzia

Перфектна. Не е гъста и лепкава като други, които съм използвала. Лесно се отстранява след изсъхване.

Marianna P. Overená recenzia

Перфектна. Не е гъста и лепкава като други, които съм използвала. Лесно се отстранява след изсъхване.

Marianna P. Overená recenzia

Тънък и хубав, наистина ми харесва — чудесен за подписване на моите произведения на изкуството.

Gabriela Overená recenzia

Точно това, от което се нуждаех за корицата на подвързан комплект гравюри.

Feefo Overená recenzia

Купих го случайно, но цветът е супер. Много изразителен и необичаен, наистина изпъква сред по-тъмните цветове.

Viv Overená recenzia

Тази маскираща течност е по-рядка от други марки, които съм пробвал, и може да се нанася с писалка, за да се постигнат сравнително тънки линии.

Tomáš B. Overená recenzia

Отлична боя, фантастично качество, невероятна за употреба. Върхът в достъпността и качеството.

Dorian W. Overená recenzia

Тази маскираща течност е по-рядка от други марки, които съм пробвал, и може да се нанася с писалка, за да се постигнат сравнително тънки линии.

Tomáš B. Overená recenzia

Отличен продукт. Харесва ми леката му консистенция. С него се правят добри лазури, освен това подсилва цветовете и запазва непрозрачността при по-плътно нанесена боя. Не е лепкав и оставя чиста повърхност след изсъхване.

Polly G. Overená recenzia

Купувам го в големи количества за лакиране между слоевете и като финален лак. Съхне равномерно след 2–4 часа върху моите големи абстракции.

Feefo Overená recenzia

Тъй като не беше скъпа боя, не мога да се оплача много, но качеството на цветовете не ме впечатли особено.

Feefo Overená recenzia

Страхотен продукт, лесно се нанася с четка или писец, съхне бързо и се отстранява много лесно с подходяща гума.

Gerald L. Overená recenzia

Използвах тази топла сива акрилна боя върху плоскост преди скициране и рисуване с маслени бои. Свърши отлична работа.

Josephine Overená recenzia

След като изпробвах няколко марки пастели, тези са най-добрите досега. Притеснявах се за светлоустойчивостта, но са отлични.

Mark Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани