Акрилна боя Hobby Nerchau 59 мл


Избор
€4,03
€68,31 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Акрилна боя Hobby Nerchau 59 мл - различни нюанси

Качествени акрилни, водоразтворими бои, направени от пигменти и синтетични смоли. Имат стабилни и блестящи нюанси с отлична покривност. Благодарение на доброто си прилепване към различни повърхности, подходящи са за художници, любители и моделиери. Можете да ги използвате за декорация и рисуване на хартия, картон, художествено платно, дърво, метал, стъкло, пластмаса, керамика, камък, стиропор, маси за моделиране (след изсъхване). Подходящи са и за използване в комбинация с техниката декупаж.

Характеристики:

  • 59  блестящи нюанса устойчиви на светлина (включително и златно, сребърно и медно) водоразтворими и бързосъхнещи
  • устойчиви на вода, надраскване и атмосферни влияния
  • могат да се нанасят на всички твърди и чисти повърхности
  • подходящи са и за мебели, за порести повърхности като дърво, корк, гипс, хартия и подобни.
  • цветовете могат да се смесват
  • могат да се получават всички нюанси, от пастелни до интензивни
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани