Акрилна боя KREUL METALLIC 50 мл

Наличен

Избор
€5,66
€113,20 / l
Доставка за 9–10 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Акрилните бои Metallic на немската марка Kreul представляват художествени бои с високо качество. Акрилните бои са изработени на водна основа, кремообразни са, непрозрачни, бързо изсъхват, лесно се разреждат с вода (преди да изсъхнат), водоустойчиви са след изсъхване. Металик боите имат уникален металик отблясък, могат да се смесват по между си и са с висока покривност. Подходящи са за повърхности като дърво, хартия, платно, кожа, камък, стъкло, метал, глина, керамика, восък, пластмаса и стиропор. Използва се за класическо акрилно рисуване, комбинират се с глазури и шаблони, нанасят се с шпатули, използват се за airbrush и други.

Акрилна боя KREUL METALLIC 50 мл

  • Металик акрилни бои с уникален отблясък
  • На водна основа
  • Кремообразни и непрозрачни
  • Могат да се смесват помежду си
  • Подходящи са за различни повърхности като дърво, хартия, кожа, камък, стъкло, метал, глина, керамика, восък, пластмаса и стиропор
  • Идеални като основа за фототрансфер и декупаж
  • Произведено в Германия
  • Вместимост 50 мл
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани