Акварелен блок CLAIREFONTAINE Cardinal 300 g/m² – 10 листа

Наличен

Избор
€11,50
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Акварелният блок CLAIREFONTAINE Cardinal е висококачествена хартия с плътност 300 g/m², създадена за студенти, ученици и напреднали художници. Предлага уникална двустранна текстура – фино зърно (Cold Pressed) от едната страна и по-груба едра структура (Rough) от другата. Благодарение на отличната си попивателна способност и безкиселинния състав, хартията поема пигментите превъзходно и запазва формата си с минимално огъване.

Параметри на продукта:

  • Марка: CLAIREFONTAINE
  • Серия: Cardinal
  • Грамаж: 300 g/m²
  • Брой листове: 10
  • Формати: A5, A4, A3
  • Повърхност: двустранна – фино зърно (Cold Pressed) / едро зърно (Rough)
  • Характеристики: без съдържание на киселини (acid-free), лепен блок

Употреба и техники:

Блокът е отличен избор за акварелни бои, техники с мокро в мокро, гваш и туш. Залепените листа стоят стабилно по време на работа и след изсъхване се отделят лесно и чисто.

Често задавани въпроси:

Каква е повърхността на хартията в блока CLAIREFONTAINE Cardinal? Хартията има двустранна структура – едната страна е с фин релеф (Cold Pressed), а другата е с по-груба текстура (Rough).

Деформира ли се хартията при работа с повече вода? Благодарение на плътността от 300 g/m² и фабричното лепене на блока, хартията понася отлично обилно мокрене и се вълни съвсем минимално.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани