Назад в магазина RTL9022112M

Акварели ArtCreation в практична опаковка - 12 броя

€17,10
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акварели в пластмасова опаковка ще Ви помогне да изпълните всички Ваши мисли. Опаковката съдържа и четка за рисуване с акварели и художествена гъба. Капакът на кутията отлично ще Ви послужи за смесване на бои. Акварелите са идеални за студенти и начинаещи, а можете и лесно да ги вземете със себе си на пътуване.

Акварели ArtCreation в практична опаковка - 12 броя

  • Акварели в джобна опаковка
  • Идеални са да ги вземете на път
  • Високо качество и лесни за употреба
  • Размери на опаковката 140 x 95 x 15 мм
  • Опаковката съдържа 12 акварела (708 - Payne's Grey, 617 - Yellowish Green, 311 - Vermilion, 409 - Burnt Umber, 504 - Ultramarine, 200 - Orange, 227 - Yellow Ochre, 535 - Phthalo, 205 - Lemon Yellow, 602 - Dark Green, 326 - Crimson, 108 - White), четка за рисуване и гъба
  • Произведено в Холандия
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани