Назад в магазина SCH14-043_498

Акварелна боя Schmincke HORADAM Aquarell в цяла ваничка 3.2 ml

Наличен

Избор
€14,15
На път към насДоставка за 13–14 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Професионалната акварелна боя Schmincke HORADAM Aquarell в цяла ваничка от 3.2 ml е създадена специално за взискателни художници и професионалисти. Отличава се с безупречно немско качество от реномирания производител H. Schmincke & Co. KG, осигуряващо първокласни резултати при работа с акварел.

Параметри на продукта

  • Марка: Schmincke
  • Серия: HORADAM Aquarell
  • Форма: цяла ваничка (1/1)
  • Обем: 3.2 ml
  • Размери: 1.9 × 3 × 0.9 cm
  • Опаковка: единичен брой (1 бр.)
  • Предназначение: професионалисти
  • Техника: акварел
  • Страна на произход: Германия

Употреба

Боята е предназначена за акварелна живопис и е идеален избор за професионални творци, търсещи безкомпромисно художествено качество.

Често задавани въпроси

Какъв е обемът на цялата ваничка Schmincke HORADAM? Цялата ваничка съдържа 3.2 ml боя.

За кого е подходяща тази акварелна боя? Продуктът е разработен с професионално качество, специално за художници и илюстратори.

Къде се произвеждат боите Schmincke HORADAM? Тези акварелни бои се произвеждат от H. Schmincke & Co. KG в Германия.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Професионален комплект акварелни бои Schmincke Horadam

Професионален комплект акварелни бои Schmincke Horadam


от Цена след отстъпка  22,36 € Редовна цена  27,96 €
Schmincke
Акрилни бои Schmincke AKADEMIE 250 ml

Акрилни бои Schmincke AKADEMIE 250 ml


13,20 € Единична цена 52,80 €/л
Schmincke
(3)
Schmincke Akademie гвашови бои в туба 60 мл

Schmincke Akademie гвашови бои в туба 60 мл


7,00 € Единична цена 116,67 €/л
Schmincke
(4)
Schmincke drawing gum

Schmincke drawing gum


7,40 € Единична цена 370,00 €/л
Schmincke
Акрилни бои Schmincke AKADEMIE 60 ml

Акрилни бои Schmincke AKADEMIE 60 ml


6,24 € Единична цена 104,00 €/л
Schmincke
(3)
Цитрусов терпентин за маслени бои Schmincke

Цитрусов терпентин за маслени бои Schmincke


10,25 € Единична цена 170,83 €/л
Schmincke
(2)

Последно разглеждани