Назад в магазина SCH14-044_916

Акварелна боя Schmincke Horadam в половин ваничка 1.6 ml

Наличен

Избор
€9,10
На път към насДоставка за 13–14 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Професионалната акварелна боя Schmincke HORADAM Aquarell в половин ваничка от 1.6 ml предлага най-високо художествено качество, произведено в Германия. Тя е създадена за взискателни творци и професионалисти, които търсят надеждни, високопигментирани и чисти цветове за акварелна живопис. В гамата ще откриете както богата палитра от единични нюанси, така и празна ваничка за персонализирано смесване на цветове.

Параметри на продукта

  • Марка: Schmincke
  • Серия: HORADAM Aquarell
  • Форма: половин ваничка (1/2)
  • Вместимост: 1.6 ml
  • Размери: 1.6 × 1.9 × 0.8 cm
  • Тегло: 0.004 kg
  • Опаковка: 1 бр. (единична бройка)
  • Предназначение: за професионалисти и напреднали художници
  • Приложение: акварелна живопис
  • Страна на произход: Германия (H. Schmincke & Co. KG)

Употреба

Боята е предназначена за класически и съвременни акварелни техники, като отговаря на най-високите стандарти на професионалните художници.

Често задавани въпроси

Какъв е обемът на половин ваничка Schmincke Horadam? Половин ваничката е с обем 1.6 ml и размери 1.6 × 1.9 × 0.8 cm.

Къде се произвеждат акварелните бои Schmincke? Боите Schmincke Horadam се произвеждат от H. Schmincke & Co. KG в Германия.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Професионален комплект акварелни бои Schmincke Horadam

Професионален комплект акварелни бои Schmincke Horadam


от Цена след отстъпка  22,36 € Редовна цена  27,96 €
Schmincke
Акрилни бои Schmincke AKADEMIE 250 ml

Акрилни бои Schmincke AKADEMIE 250 ml


13,20 € Единична цена 52,80 €/л
Schmincke
(3)
Schmincke Akademie гвашови бои в туба 60 мл

Schmincke Akademie гвашови бои в туба 60 мл


7,00 € Единична цена 116,67 €/л
Schmincke
(4)
Schmincke drawing gum

Schmincke drawing gum


7,40 € Единична цена 370,00 €/л
Schmincke
Акрилни бои Schmincke AKADEMIE 60 ml

Акрилни бои Schmincke AKADEMIE 60 ml


6,24 € Единична цена 104,00 €/л
Schmincke
(3)
Цитрусов терпентин за маслени бои Schmincke

Цитрусов терпентин за маслени бои Schmincke


10,25 € Единична цена 170,83 €/л
Schmincke
(2)

Последно разглеждани