Назад в магазина RTL20808624

Акварелни бои Van Gogh - комплект от 24 съдчета

€67,40
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Ако търсите качество, изберете акварелните бои Van Gogh! Работата с акварелни бои на марката Royal Talens Van Gogh е истинско удоволствие за любителите на изкуството. С широкия спектър от цветове можете да нарисувате буквално всичко. Комплектът е подходящ за различни художествени техники с акварелни ефекти. Акварелните бои са направени по най-новите технолигии с арабска гума като основа, която запазва пигмента и здраво го свързва за хартията или платното. Всички нюанси отлично се смесват и са прозрачни. Високата концетрация на ситно смлени пигменти е гаранция за добри акварели с висока степен на лекота. Боите не съдържат тежки вредни метали, каквито са кадмия, оловото и кобалта.

ХАРАКТЕРИСТИКА НА ПРОДУКТА

  • кръгла четка от серията 191 номер 6
  • гъба
  • модерна пластмасова кутия
  • 24 съдчета
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани