Назад в магазина RTL20808635

Акварелни бои Van Gogh MUSEUM в пластмасова кутия - 12 бр

€29,80
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Компактен акварелен комплект от дванадесет тона, вдъхновен от цветовата палитра на Автопортрет със сива филцова шапка на Винсент ван Гог, в който той използва допълващи се цветове. Това специално издание на Van Gogh Pocket Box е ярко оранжево като малките оранжеви ивици, които могат да се видят и в ореола около главата на автопортрета. Това прави джобната кутия за акварелни бои истински колекционерски предмет. Този комплект акварелни бои в панички от 12 части е опакован в пластмасова джобна кутия, която включва също кръгла четка със синтетичен косъм (размер 6) и палитра за смесване на цветовете.


Акварелите на Ван Гог са ученически и художнически бои с брилянтни, прозрачни и интензивни цветове с висока сила на тониране. Повечето цветове са оценени с най-високото ниво на устойчивост на светлина (над 100 години в музейни условия). Благодарение на тяхната чистота и равномерен вискозитет, тези акварели са лесни за работа и лесни за смесване. Цветовете са гордо произведени в Холандия със строг контрол на качеството.

характеристики на продукта:

  • Акварели Van Gogh от най-високо качество в пластмасова кутия
  • Лимитирана серия вдъхновена от най-известния автопортрет
  • 12 цвята в практична кутия
  • Включени четка и палитра
  • Произведено в Холандия

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани