Назад в магазина NVP19421876

Акварелни бои White Nights металик и пастелни нюанси / 12 бр

€31,12
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Акварелите White Nights Metallic и Pastel са лимитирани цветове, произведени в полусух вид с обем 2,5 ml. Акварелът White Nights е направен от висококачествени фино настъргани пигменти и свързващо вещество с добавка на гума арабика. Цветовете се смесват добре помежду си и лесно се разреждат с вода.. Боята е силно светлоустойчива.

Палитрата на лимитирания комплект акварели White Nights в пластмасова кутия се състои от 7 металически и 5 пастелни нюанса, необходими на художника за създаване на металически и мек пастелен ефект в творбите му.

Всички акварели на White Nights са безопасни, сертифицирани и отговарят на стандартите ASTM D-4236. Високата концентрация на пигмент осигурява максимална интензивност на цветовия тон на акварела. Наситеността се запазва дори при разреждане с голямо количество вода. Те се характеризират с прозрачност, което позволява на художника да работи с тънки глазури. Чистите цветове ви позволяват да рисувате в смеси и да получите богата гама от нюанси. Повечето цветове имат най-висока светлоустойчивост, което допринася за запазването на произведенията за повече от 100 години. Всичко това гарантира високото им качество и възможност за използване дори при професионално боядисване.

Акварелни бои White Nights металик и пастелни нюанси / 12 бр

  • Комплект акварелни бои White Nights металик и пастел
  • Лимитирана серия
  • 12 нюанса в опаковки от 2,5 ml
  • 7 металически и 5 пастелни нюанса
  • опаковани в пластмасова кутия

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани