ARTMIE Комплект акварелни бои Solo Goya

Наличен
€17,45
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Открийте света на деликатното акварелно рисуване с акварелните бои SOLO GOYA Artist в елегантен бял пластмасов калъф от ARTMIE. Този изключителен комплект е предназначен за професионални художници, илюстратори и страстни творци, които търсят интензивна пигментация, богата цветова палитра и прецизни резултати. SOLO GOYA е акварел немско производство на известната марка KREUL, която може да се похвали с повече от 100-годишна традиция в производството на висококачествени художествени материали. Цветовете са висококачествени, устойчиви на светлина и лесно смесващи се, като предлагат широк спектър от ефекти - от фини промивки до богати контрасти. Благодарение на компактния и издръжлив пластмасов калъф с логото на ARTMIE можете да вземете цветовете си навсякъде - идеален за рисуване на открито. Този комплект е и идеален подарък за всеки любител на акварела, който цени изключителното качество, преносимостта и естетиката.

Параметри на продукта:

  • ARTMIE Комплект акварелни бои Solo Goya - ярки нюанси
  • Произведен в Германия от KREUL, марка с повече от 100-годишна традиция
  • Комплектът включва: 6× половин панички + 1× пълна паничка
  • Размер на паната: 19 × 16 × 10 мм
  • Пластмасов калъф ARTMIE с лого
  • Предназначен за професионални и напреднали художници
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани