Назад в магазина CLR97610_976108C

Блок за алкохолни мастила CLAIREFONTAINE 90 g/m² A5 – A3 - 25 листа

Наличен

Избор
€20,00
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Блокът за алкохолни мастила CLAIREFONTAINE съдържа 25 залепени листа хартия с грамаж 90 g/m², създадени специално за работа с алкохолни медиуми. Благодарение на гладката си и слабо абсорбираща повърхност, мастилото остава на повърхността, разнася се свободно и образува плавни цветови преливки. Той е идеален избор за художници и любители, които създават абстрактни картини, ефектни фонове или експериментират с алкохолни маркери и аерограф.

Параметри на продукта

  • Марка: CLAIREFONTAINE
  • Грамаж на хартията: 90 g/m²
  • Брой листове: 25 листа
  • Тип подвързване: залепен блок
  • Налични формати: A5 – A3
  • Повърхност: гладка, слабо попиваща
  • Подходящи медиуми: алкохолни мастила, алкохолни маркери, аерограф

Употреба и техники

Хартията позволява техники с раздухване и накланяне, като запазва цветовете ярки и наситени. Листовете са стабилно залепени в блок, което гарантира, че листът остава неподвижен по време на работа, а след пълното изсъхване на творбата се откъсва лесно. Подходяща е за изработка на картички, абстрактни мотиви и илюстрации.

Често задавани въпроси

Какъв е грамажът на хартията в този блок? Хартията е с грамаж 90 g/m² и има специално обработена, слабо попиваща повърхност.

Залепени ли са листовете в блока? Да, листовете са залепени в блок, което предотвратява разместване при рисуване и позволява лесно отделяне след изсъхване.

Подходяща ли е хартията и за други техники освен течни мастила? Да, освен за алкохолни мастила, хартията е отлична за алкохолни маркери и аерограф.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани