Назад в магазина CARI43132

Carioca бои за рисуване с пръсти Baby 2+, хартиено куфарче, 6 × 80 ml

€15,40
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Carioca бои за рисуване с пръсти Baby 2+ са безопасни бои, създадени за най-малките творци, които насърчават опознаването на цветовете и развитието на фината моторика. Отличават се с нетоксичен състав без мирис и без глутен, като предлагат ярки, наситени нюанси. Опаковани са в практични бурканчета с капачки и са подредени в удобно хартиено куфарче.

Параметри на продукта

  • Марка: Carioca
  • Серия: Baby 2+
  • Обем на опаковката: 6 × 80 ml
  • Опаковка: хартиено куфарче, практични бурканчета с капачки
  • Характеристики на състава: нетоксични, без мирис, без глутен, лесно измиващи се от кожата и текстила
  • Тегло: 0,664 kg
  • Препоръчителна възраст: от 2 години (за деца под 3 години се препоръчва надзор от възрастен)

Употреба

Боите са подходящи за рисуване с пръсти за деца от 2 години, като се отмиват изключително лесно както от кожата, така и от дрехите.

Често задавани въпроси

Безопасни ли са тези бои за малки деца? Да, боите са с нетоксична формула без мирис и глутен, като при деца под 3 години се препоръчва родителски контрол.

Изпират ли се боите от дрехите? Да, боите Carioca Baby се отмиват и изпират лесно от кожата и текстила.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани