Назад в магазина DLRD28306000_83060002

Четка за маслени бои DALER ROWNEY Georgian Kolinsky Bright с дълга дръжка


Избор
€9,00
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

DALER ROWNEY Georgian Kolinsky с форма bright е премиум четка за маслена живопис, изработена от естествен косъм от самур Kolinsky с дълга дръжка. Проектирана е за взискателни студенти и професионалисти, като осигурява изключителна чувствителност при натиск, прецизно водене на линиите и плавно нанасяне на боята при фини детайли. Тя е идеален инструмент за техники, при които обикновеният твърд косъм не е достатъчен.

Ключови параметри

  • Марка: DALER ROWNEY
  • Серия: Georgian
  • Вид косъм: Естествен косъм от самур Kolinsky
  • Форма: Bright (плоска къса)
  • Дръжка: Дълга, черна
  • Ферула: Черна метална ферула
  • Размери: 6 × 7 × 288 mm
  • Тегло: 0,008 kg
  • Страна на произход: Доминиканска република
  • Опаковка: 1 бр.

Приложение и техники

Четката е предназначена предимно за маслена живопис, портретно изкуство, глазури (лазури) и фини довършителни работи. Благодарение на дългата дръжка позволява рисуване от дистанция спрямо платното за по-добър поглед върху цялостната композиция.

Грижа и поддръжка

Как се почиства правилно четката? Първо избършете боята с кърпа, измийте четката в разтворител (уайт спирт) и след това доизмийте със сапунена вода.

Как да запазите качеството на самурения косъм? След измиване оформете косъма в първоначалната му форма, изсушавайте в хоризонтално положение или с косъма надолу и периодично го третирайте с мек сапун за четки.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани