DALER ROWNEY хартиена палитра за маслени бои 35,5 x 25,4 cm, 50 листа

€13,15
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Хартиената палитра DALER ROWNEY е практичен блок от откъсващи се листове с непропусклива повърхност, предназначена за удобно смесване на бои. Тя представлява идеално решение за художници, работещи както в ателието, така и на открито (пленер), които искат да спестят време и да избегнат досадното почистване на класическа палитра. Благодарение на твърдата задна подложка блокът запазва формата си, а неабсорбиращата повърхност на листовете гарантира чисто и прецизно смесване на нюансите.

Параметри на продукта

  • Марка: DALER ROWNEY
  • Размери: 35,5 x 25,4 cm
  • Брой листове: 50
  • Повърхност: непропусклива, не попива боя или масло
  • Долна част: твърда подложка
  • Употреба: маслени и акрилни бои
  • Тегло: 0,207 kg
  • Страна на произход: Великобритания

Употреба и предимства

Палитрата е подходяща за маслена живопис и работа с акрил в ателие или на открито. След приключване на работа използваният лист просто се откъсва и изхвърля, което ви позволява да започнете всяко следващо рисуване с напълно чиста повърхност.

Често задавани въпроси

Как функционира еднократната хартиена палитра? След приключване на рисуването просто откъсвате и изхвърляте горния използван лист, така че изобщо не е необходимо да миете палитрата.

За какви техники и бои е подходяща тази палитра? Предназначена е предимно за смесване на маслени и акрилни бои.

Попива ли повърхността на листовете масло или боя? Не, непропускливата повърхност на листовете не попива боя или масло, което позволява прецизно и точно смесване на нюансите.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани