DANIEL SMITH Акварелни карти с точки

€14,98
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Открийте перфектната цветова палитра на DANIEL SMITH с картите с акварелни точки. Разнообразната гама от цветове накартите с акварелни точки е перфектният инструмент за създаване на собствена цветова палитра. Тези карти са практичен начин да разширите артистичните си възможности и да експериментирате с нови нюанси и комбинации. Всяка цветна точка е обозначена с име, което ви позволява да знаете точно с кои цветове работите. Това улеснява разширяването на персонализираната ви палитра и увереното създаване на уникални произведения на изкуството. За да активирате акварелната боя, просто намажете точката с мокра четка. Картите с акварелни точки са известни с богатата си пигментация и високото си качество, което гарантира ненадмината ефективност при рисуване. Опитайте картите с акварелни точки и открийте цветния свят, който ви предлагат. С този удобен и информативен инструмент можете лесно да разширите артистичните си умения и да преобразите творбите си по свой вкус.

Параметри на продукта:

  • Комплект акварелни карти с точки
  • 36 различни нюанса
  • 9 картички
  • задната страна съдържа информация, съвети
  • практични и лесни за пренасяне

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани