DARWI самосъхнеща моделираща маса 500 g бяла

Наличен
€4,10
€8,20 / kg
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

DARWI самосъхнеща моделираща маса е финозърнеста маса на водна основа, която се втвърдява на въздух при стайна температура без необходимост от изпичане в пещ. Благодарение на хомогенната си структура с много фина текстура, тя позволява прецизно оформяне на детайли и отпечатъци при изработката на фигурки, декорации, бижута, макети или релефи. Масата е пластична, полуеластична, без мирис и не лепне по ръцете, като по време на съхнене не се свива и запазва първоначалната си форма и размери. Прилепва надеждно към порести повърхности като навлажнено дърво, картон или гипс.

Преди моделиране омесете добре блока и при нужда го омекотете с малко количество вода. Втвърдяването става със скорост приблизително 24 часа за 1 cm дебелина, без изкуствено ускоряване с топлина. След пълно изсъхване средно твърдата повърхност може да се шлайфа, пробива, реже, боядисва с акрилни или темперни бои и запечатва с лак. Масата отговаря на европейските стандарти за безопасност на играчките, а отвореният пакет остава годен за работа със седмици, ако е правилно увит във влажна кърпа и поставен в херметичен плик.

  • Тип: Самосъхнеща моделираща маса на водна основа (втвърдява се на въздух без изпичане)
  • Цвят и грамаж: Бял, 500 g
  • Характеристики: Фина структура, без мирис, не лепне по ръцете, нулево свиване при съхнене
  • Обработка след изсъхване: Шлайфане, пробиване, рязане и рисуване с акрилни или темперни бои
  • Прилепване: Порести основи (дърво, картон, гипс)
  • Време за съхнене: Около 24 часа за 1 cm дебелина при стайна температура
  • Безопасност: Отговаря на европейските стандарти за играчки
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани