Назад в магазина DRWDA0811000000C

DARWI самосъхнеща моделираща маса 1000 g теракота

Наличен
€6,15
€6,15 / kg
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

DARWI самосъхнеща моделираща маса в цвят теракота е финозърнеста маса на водна основа, идеална за изработка на фигурки, бижута, декорации, макети и релефи. Благодарение на своята мека, полуеластична структура без мирис, тя не лепне по ръцете и позволява прецизно оформяне на фини детайли и отпечатъци. Масата прилепва отлично към порьозни повърхности като дърво, картон или гипс, като при съхнене запазва формата и размерите си без свиване.

Масата се втвърдява на въздух при стайна температура за около 24 часа на 1 cm дебелина, без нужда от изпичане. След пълно изсъхване придобива средно твърда повърхност, която може да се реже, шлайфа, пробива и боядисва с акрилни или темперни бои, както и да се запечатва с лак. Останалото неизползвано количество е достатъчно да се увие във влажна кърпа и да се затвори в херметичен плик, за да запази еластичността си за следваща употреба.

  • Тегло: 1000 g (1 kg)
  • Цвят: теракота
  • Характеристики: втвърдяване на въздух без изпичане, без свиване, без мирис, не лепне по ръцете
  • Обработка след изсъхване: шлайфане, пробиване, рязане, боядисване с акрилни и темперни бои, лакиране
  • Употреба: подходяща за училища, ателиета и творци, отговаря на европейските стандарти за играчки
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани