Декоративно лаково мат Pentart

Наличен

Избор
€9,80
€19,60 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Декоративно лаковоматPentart-повече обем

Запечатващ слой изцяло на водна основа, идеален за използване след декоративна  цветна боя. Служи за защита на  боята на мебелите. Количество на опаковката -  100 мл и 230 мл.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 3 hodnotení

Обожавам този лак. Страхотен продукт.

Christina Maze Overená recenzia

Качествен лак, лесно се нанася и бързо съхне.

N/A Overená recenzia

Страхотен защитен лак, резултатът е точно такъв, какъвто очаквах.

N/A Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,43 € Единична цена 48,60 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани