Естествена волска жлъчка MAIMERI Maimeri Blu 75 ml

€9,65
€128,67 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Естествената волска жлъчка MAIMERI Maimeri Blu е традиционен повърхностноактивен медиум, предназначен за художници, работещи с акварел. Тя намалява повърхностното напрежение на водата, като осигурява плавно и равномерно разнасяне на боите и подобрява тяхното сцепление с гладки или силно оразмерени (лепени) акварелни хартии.

Параметри на продукта

  • Марка: MAIMERI
  • Серия: Maimeri Blu
  • Обем: 75 ml
  • Вид медиум: естествена волска жлъчка
  • Външен вид: леко жълтеникав оттенък
  • Съвместимост: всички видове акварелни бои на водна основа
  • Страна на произход: Италия
  • Тегло: 0,21 kg

Начин на употреба

Добавете няколко капки от медиума директно във водата за рисуване или към боите на палитрата. Продуктът е отличен избор при работа върху силно проклеени акварелни хартии, както и при детайлни рисунки с туш.

Често задавани въпроси

Влияе ли естественият цвят на медиума върху крайния нюанс? Естествената формула има лек жълтеникав нюанс; ако за твоята творба е необходима пълна прозрачност на разтвора, препоръчваме синтетична волска жлъчка.

С какви бои може да се комбинира този медиум? Продуктът е напълно съвместим с всички професионални акварелни бои на водна основа.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани