Назад в магазина SCH50403040

Фиксатив спрей за акварелни бои Schmincke Aquarell 300ml

Наличен
(5)

Избор
€21,50
€71,67 / l
На път към насДоставка за 13–14 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Спреят работи отлично, акварелът не се размива и цветовете останаха точно толкова живи след фиксирането, колкото бяха върху хартията.

Tibor Overená recenzia

Максимално съм доволен, този фиксатив създаде хубав защитен филм и рисунката вече не се размазва при допир с ръце.

Samuel Overená recenzia

Най-после намерих нещо, което не разваля щрихите на четката ми и освен това почти няма миризма след нанасяне.

Oliver Overená recenzia

Много практичен помощник за всеки студент, който трябва безопасно да пренася работите си в папки.

Viktor Overená recenzia

Добро съотношение цена-качество, спреят нанася равномерен слой и съхне бързо.

Patrik Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,60 € Единична цена 52,00 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани