FIMO Мека полимерна глина 454g


Избор
€12,67
€27,91 / kg
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
FIMO Soft Polymer Clay 454g е идеален материал както за начинаещи, така и за напреднали творци, които искат да изразят своята креативност. Тази мека и гладка полимерна глина е лесна за формоване, което позволява удобна работа и детайлна обработка. Опаковката съдържа 454 г материал, разделен на 8 практични части за лесно смесване и моделиране. FIMO Soft е съвместима с други серии глина като FIMO Effect, FIMO Leather-effect и FIMO Professional, което разширява възможностите за комбиниране на цветове и структури. Подходяща е за изработване на бижута, декорации, аксесоари и различни предмети на изкуството. След завършване на работата, глината се втвърдява във фурна при температура 110 °C за 30 минути, което гарантира трайност и дълъг живот на създадените произведения. Благодарение на ярките цветове е възможно да се създават оригинални и уникални дизайни. FIMO Soft е чудесен избор не само за любители художници, но и за начинаещи, които търсят надежден и висококачествен материал, за да развият уменията си. продуктови параметри:- FIMO Soft полимерна глина- тегло: 454 г- брой части в опаковката: 8- температура и време на втвърдяване: 110 °C, 30 минути- съвместимост с FIMO Effect, FIMO Leather-effect, FIMO Professional- употреба: Бижута, декорации, художествени проекти
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart
Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g

Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g


2,54 € Единична цена 45,36 €/кг
Cernit

Последно разглеждани