Фини цветни мъниста Rocaille

€20,90
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Комплектът мъниста от рокайл в нежни нюанси е чудесен помощник за всеки любител на детайлната ръчна изработка. Тези малки стъклени мъниста с диаметър 1,7 мм (размер 15/0) са идеални за деликатни проекти за бижута като гривни, колиета, обеци, но също така и за бродерия, шиене на кабошони или създаване на картини от мъниста. Благодарение на по-малкия отвор с диаметър 0,5-0,8 мм те са подходящи за по-тънки конци или тел - идеални за техники като пейот, тухлен бод или рибена кост. В практична пластмасова кутийка ще намерите 12 нюанса в елегантна гама, които се съчетават добре и ви позволяват да създавате хармонични или контрастни цветови комбинации. Всеки нюанс е опакован в отделен прозрачен контейнер, което осигурява удобно съхранение и работа. Този комплект е предназначен за всички, които обичат прецизните проекти и бижутата с фини детайли.Параметри на продукта:Съдържание на опаковката: 12х15 г рокайлДиаметър на мънистата: 1,7 ммРазмер: 15/0Размер на дупките: 0,5-0,8 ммЦвят: нежни нюансиМатериал: стъкло
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart
Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g

Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g


2,54 € Единична цена 45,36 €/кг
Cernit

Последно разглеждани