Назад в магазина PBOGUM_033000

Гумичка за рисуване - Drawing gum Pebeo


Избор
€3,96
€88,00 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Дъвката за рисуване Pebeo е сива течност използвана за маскиране на произведения на изкуството при работа с мастила, акварели и гваш. Маскиращият флуид Pebeo е със синкав оттенък и изсъхва бързо, така че не губите време в излишно чакане. Нанесете гумичката за рисуване с четка или химикал върху частите от вашия дизайн, които искате да оставите небоядисани. Боята се нанася, когато гумата за рисуване е изсъхнала. След като цветовете изсъхнат напълно внимателно изстържете гумата с пръст. За да защитите четката първо я измийте със сапун и след това просто избършете косъмчетата, но не изплаквайте с вода, преди да нанесете маскиращата течност. Подходяща за различни повърхности като хартия, платно, картон, стъкло и други. Този продукт съдържа естествен латекс.

характеристики на продукта:

  • Гума за рисуване Pebeo - маскираща течност
  • Използваме го при рисуване с акварелни бои, темпери и гваш
  • Подходящ за хартия, платно, картон, стъкло
  • Съдържа естествен латекс
  • Налични обеми 45 мл и 250 мл
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 14 hodnotení

Купих няколко цвята. Всички са много икономични. Отлично качество!

Overeny zakaznik Overená recenzia

Много добра, най-добрата маскираща течност!

Karol S. Overená recenzia

Най-доброто мастило за аерограф. Много ярко.

Slavo K. Overená recenzia

Добре защитава хартията. Лесно се отстранява.

Boris P. Overená recenzia

Много хубави цветове, работят се отлично с тях.

Overeny zakaznik Overená recenzia

Купих няколко цвята. Всички са задоволителни. Ще купя отново.

Overeny zakaznik Overená recenzia

Много по-чисто, отколкото да използвате четка.

Lea M. Overená recenzia

Купих няколко цвята. Всички са много икономични. Отлично качество!

Overeny zakaznik Overená recenzia

Страхотен продукт, лесно се нанася с четка или писец, съхне бързо и се отстранява много лесно с подходяща гума.

Gerald L. Overená recenzia

Разтворимо във вода, но много концентрирано.

Ina J. Overená recenzia

Тази маскираща течност е по-рядка от други марки, които съм пробвал, и е възможно да се нанася с писец и да се постигнат сравнително тънки линии.

Tomáš B. Overená recenzia

Перфектна. Не е гъста и лепкава като други, които съм използвала. Лесно се отстранява след изсъхване.

Marianna P. Overená recenzia

Качествена маскираща течност — засега не ми е разкъсала хартията, което е добър знак.

Jana S. Overená recenzia

Много хубави цветове, работят се отлично с тях.

Overeny zakaznik Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани