Художническа палитра Carioca за 13 цвята

€2,90
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Художническата палитра Carioca за 13 цвята е практичен пластмасов аксесоар, предназначен за всички художници и любители на творчеството. Благодарение на удобния си размер тя приляга идеално в ръката и улеснява смесването на отделните нюанси. Представлява надеждна основа за работа с разнообразни техники на рисуване.

Параметри на продукта

  • Марка: Carioca
  • Материал: пластмаса
  • Капацитет: 13 цвята
  • Тегло: 0,09 kg
  • Съдържание на опаковката: 1 бр.

Употреба

Палитрата е подходяща за смесване и нанасяне на акварелни, водни, акрилни и маслени бои.

Често задавани въпроси

За какви видове бои е предназначена палитрата? Палитрата е подходяща за акварелни, водни, акрилни и маслени бои.

Колко цвята побира палитрата? Палитрата е проектирана за 13 цвята.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани