JOVI самосъхнеща моделираща глина, кафява, 250 g

Наличен
€1,55
€6,20 / kg
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

JOVI самосъхнещата моделираща глина е материал на глинена основа, който не изисква изпичане в пещ. Благодарение на своята гладка и пластична текстура, тя е отличен избор за детайлни скулптурни проекти, изработка на бижута или училищни творчески задачи.

При работа препоръчваме да поддържате глината влажна, а готовото изделие да оставите да изсъхне бавно, за около 24 часа. След втвърдяване повърхността е здрава и подходяща за последваща обработка, като шлайфане, боядисване с темперни или акрилни бои и лакиране.

  • Втвърдява се на въздух без нужда от изпичане
  • Гладка текстура, подходяща за фини детайли
  • Възможност за шлайфане, боядисване и лакиране след изсъхване
  • Прилепва добре към хартия, картон и дърво
  • Нетоксичен състав, сертифициран съгласно EN 71
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Мек натурален пластилин JOVI My First 38 g - червен

Мек натурален пластилин JOVI My First 38 g - червен


0,95 € Единична цена 25,00 €/кг
JOVI
JOVI натурален пластилин 50 g - сив

JOVI натурален пластилин 50 g - сив


0,75 € Единична цена 15,00 €/кг
JOVI

Последно разглеждани