JOVI ученическа детска четка – дебела

€1,65
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Четките JOVI са идеалният помощник за малките творци при работа с темперни, акварелни или бои за рисуване с пръсти. Благодарение на лакираната дървена дръжка са удобни за хващане от деца, а качественият косъм запазва формата си дълго време.

Независимо дали трябва да нарисувате детайли или да оцветите по-големи площи, тези четки няма да ви разочароват. След приключване на рисуването е достатъчно просто да ги изплакнете с вода.

  • Предназначени за училищни творчески дейности
  • Лакирана дървена дръжка
  • Предлагат се в кръгъл и плосък вариант
  • Лесна поддръжка чрез изплакване
  • Сертифицирани по стандарт EN 71
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани