Назад в магазина SKRXFVKMB49

Калиграфско перо SAKURA Pigma Brushpen Medium черно

Наличен
€3,50
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Калиграфското перо SAKURA Pigma Brushpen Medium е четков маркер с гъвкав синтетичен връх и черен пигментен туш, създаден за калиграфи, илюстратори, летъринг ентусиасти и манга художници. Еластичният връх реагира прецизно на натиска на ръката, което позволява плавни преходи от фини детайлни линии към по-плътни и широки щрихи. Използваният архивски туш без киселини не прозира през хартията, съхне бързо, водоустойчив е и притежава изключителна светлоустойчивост.

Параметри и характеристики

  • Марка: SAKURA
  • Серия: Pigma Brushpen
  • Размер на върха: Medium
  • Тип връх: гъвкав синтетичен връх-четка
  • Цвят на мастилото: черен
  • Свойства на туша: пигментен, без киселини, водоустойчив след изсъхване, UV устойчив
  • Опаковка: 1 бр. (единична бройка)
  • Тегло: 0,01 kg
  • Страна на произход: Япония

Употреба и техники

Перото е готово за директна употреба върху гладка и фино текстурирана хартия с по-висока плътност. Подходящо е за калиграфия, летъринг, скициране, комикси и илюстрации. За изтегляне на тънка линия дръжте маркера по-вертикално, а с накланяне и плавен натиск създавате плътни щрихи. Тъй като пигментният туш не се размазва след изсъхване при контакт с вода, перото е идеално и за комбиниране с акварелни бои. Винаги затваряйте капачката след работа, за да предпазите върха от изсъхване.

Често задавани въпроси

Водоустойчиво и светлоустойчиво ли е мастилото след изсъхване? Да, пигментният туш Pigma е напълно водоустойчив и устойчив на избледняване след изсъхване, като не се размива дори при нанасяне на акварел върху него.

Какъв е типът и размерът на върха? Перото е снабдено с гъвкав синтетичен връх-четка с размер Medium, който променя дебелината на линията в зависимост от натиска и веднага възвръща първоначалната си форма.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Единична цена 64,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


3,09 € Единична цена 41,20 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,79 € Единична цена 27,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани