Назад в магазина JOV6806A

Комплект акрилни бои JOVI Jovidecor 6 x 250 ml вариант A

€36,90
€24,60 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акрилни бои JOVI Jovidecor е серия от бои на водна основа със сатенен завършек, създадена за училища, детски градини и творчество у дома за деца над 3 години. Съдържа 6 бутилки от 250 ml в основни тонове, които осигуряват плътно покритие още с първия слой. Боите са нетоксични, без глутен, лесни за измиване с вода преди изсъхване и водоустойчиви след изсъхване.

Параметри

  • Марка: JOVI
  • Серия: Jovidecor
  • Съдържание на опаковката: 6 x 250 ml
  • Цветове в комплекта: бял, жълт, червен, син, зелен, черен
  • Ефект: сатенен финиш
  • Страна на произход: Испания
  • Характеристики: нетоксични, без глутен, сертификат EN 71

Употреба

Боите прилепват отлично върху хартия, картон, дърво, платно, текстил, гипс, пластмаса и самосъхнещи глини JOVI Air Dry или Patmaché. Нюансите се смесват лесно помежду си за получаване на нови цветове и могат да се разреждат с вода за по-светли тонове.

Често задавани въпроси

Съдържа ли комплектът основни цветове за смесване? Да, комплектът включва базови нюанси (бяло, жълто, червено, синьо, зелено и черно), от които може лесно да се смесят всички останали тонове.

Водоустойчиви ли са боите след изсъхване? Да, преди изсъхване боите се отмиват лесно с вода, но след пълно изсъхване образуват здрав и водоустойчив слой.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани