Назад в магазина JOV6806B

Комплект акрилни бои JOVI Jovidecor 6 x 250 ml – вариант B

€36,90
€24,60 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акрилни бои JOVI Jovidecor на водна основа предлага 6 бутилки по 250 ml с красив сатенен завършек. Тези нетоксични бои осигуряват плътно покритие само с един слой и са идеални за училища, детски градини, творчески занимания у дома за деца над 3 години и начинаещи творци. След изсъхване създават водоустойчив слой и прилепват отлично към множество повърхности.

Параметри на продукта

  • Марка: JOVI
  • Серия: Jovidecor
  • Съдържание на опаковката: 6 бутилки (лилава, оранжева, светлосиня, розова, кафява, златна)
  • Обем: 6 x 250 ml (общо 1500 ml)
  • Покривност и завършек: висока покривност с един слой, сатенен ефект
  • Свойства: нетоксични, без глутен, сертифицирани по стандарт EN 71, водоустойчиви след изсъхване
  • Страна на произход: Испания

Употреба и техники

Боите прилепват перфектно върху хартия, картон, дърво, платно, текстил, гипс, пластмаса, както и моделиращи маси като JOVI Air Dry и Patmaché. Нюансите могат лесно да се смесват помежду си, а разреждането с вода позволява създаване на по-светли тонове. Преди изсъхване се почистват лесно с вода и сапун.

Често задавани въпроси

Водоустойчиви ли са боите след изсъхване? Да, докато са мокри се отмиват лесно с вода, но след пълно изсъхване образуват траен водоустойчив филм.

За каква възраст е подходящ комплектът? Боите са напълно безопасни, без глутен и сертифицирани съгласно европейския стандарт EN 71 за деца на възраст над 3 години.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани