Назад в магазина LKSK68550000

Комплект акварелни бои LUKAS Studio в пластмасова кутия - 13 части

Наличен
€19,40
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акварелни бои LUKAS Studio е практичен сет от 13 части, предназначен за студенти, ученици, курсове по рисуване и творчество у дома. Боите са създадени от фино смлени пигменти и се отличават с добра светлоустойчивост, прозрачност и наситеност. Благодарение на влажната си консистенция те се разтварят и поемат изключително лесно с четка. Опаковката представлява компактна пластмасова кутия с размери 150 × 70 mm с падащи палитри за смесване и акварелна четка, което прави комплекта напълно готов за работа навсякъде.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS
  • Серия: LUKAS Studio
  • Тип продукт: Комплект акварелни бои
  • Съдържание на опаковката: 12 броя половинки ванички (полу-панчета) + 1 акварелна четка
  • Опаковка: Пластмасова кутия за пътуване (150 × 70 mm) с вградени палитри за смесване
  • Цветови нюанси в комплекта: лимонено жълто (първично), кадмиево жълто (нюанс), жълта охра (нюанс), английско червено, кадмиево червено (нюанс), магента (първично червено), цианово синьо (първично синьо), ултрамарин, маслинено зелено, виридиан зелено (фтало), сурова умбра, сиво на Пейн
  • Характеристики на боите: Фино смлени пигменти, добра светлоустойчивост, отлична прозрачност, след изсъхване остават водоразтворими
  • Тегло: 0,121 kg

Употреба и техника

Акварелните бои се разреждат с вода и се нанасят с мека четка предимно върху специална акварелна хартия с по-висок грамаж. Подходящи са за класическо велатурно наслояване, техники „мокро в мокро“, „мокро върху сухо“ и прозрачни акварелни илюстрации. След изсъхване цветният слой запазва своята повторна разтворимост с вода.

Често задавани въпроси

Боите в тубички ли са или във ванички?
Комплектът съдържа 12 броя половинки ванички (half-pans) с удобна за бързо активиране консистенция.

Включени ли са аксесоари за рисуване и смесване?
Да, в комплекта са включени акварелна четка и пластмасова кутия с практични падащи отделения за смесване на цветовете.

Подходящ ли е комплектът за пленер и пътуване?
Да, компактните размери (150 × 70 mm) правят кутията лесна за пренасяне при рисуване на открито (urban sketching), в училище или по време на път.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани