Назад в магазина LKSK68560000

Комплект акварелни бои LUKAS Studio в пластмасова кутия - 24 бр.

€36,50
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акварелни бои LUKAS Studio предлага богата селекция от ярки и наситени нюанси в практична пластмасова кутия, готова за творчество навсякъде. Боите са произведени от фино смлени пигменти с отлична светлоустойчивост, прозрачност и чистота на тоновете. Благодарение на формулата си те лесно се активират и размиват с вода, което прави комплекта изключително подходящ както за начинаещи и студенти, така и за илюстратори и любители на пленерната живопис.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS
  • Серия: Studio
  • Брой нюанси: 24 полуванички
  • Съдържание на комплекта: 24 ванички с акварел, 1 акварелна четка, компактна пластмасова кутия с 2 сгъваеми палитри за смесване
  • Размери на кутията: 154 × 70 mm
  • Тегло: 0,21 kg
  • Цветова палитра: китайско бяло, лимоненожълто (първично), кадмиево жълто (имитация), индийско жълто, кадмиево оранжево (имитация), кадмиево червено (имитация), маджента (първично червено), ализаринов кармин, английско червено, циан (първично синьо), кобалтово синьо (фтало), ултрамарин, парижко синьо, виолетово, индиго, растително зелено, маслиненозелено, виридиан (фтало), жълта охра, печена сиена, печена умбра, натурална умбра, сиво на Пейн, черно слонова кост

Приложение и техники

Боите са отлични за класически акварелни техники, живопис мокро в мокро, рисуване върху суха основа, илюстрации и градски скици. Препоръчва се използването на акварелна хартия с подходяща плътност. Компактната кутия с вградени палитри позволява бързо и удобно смесване на цветовете както в студиото, така и на открито.

Често задавани въпроси

В какъв вид са боите – тубички или ванички? Комплектът съдържа 24 полуванички с акварел, които веднага се активират при допир с мокра четка.

Включени ли са четка и палитра за смесване? Да, кутията разполага с 2 вградени падащи палитри с разделения и компактна акварелна четка.

Могат ли боите да се активират повторно след изсъхване? Да, акварелът остава водоразтворим дори след пълно изсъхване върху хартията или палитрата.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани