Комплект четки Colorino - плоски и обли, 8 бр.

€3,40
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът четки Colorino включва 8 различни размера плоски и обли четки с дървена дръжка. Благодарение на комбинацията от естествен и синтетичен косъм, той предлага универсално приложение за различни техники на рисуване. Идеален избор както за художници, така и за любители на творчеството, които търсят надеждна основа за своето оборудване.

Параметри на продукта

  • Марка: Colorino
  • Вид четки: плоски и обли
  • Размери плоски четки: 2, 6, 12, 16
  • Размери обли четки: 1, 3, 6, 10
  • Косъм: естествен и синтетичен
  • Дръжка: дървена дръжка
  • Брой в опаковка: 8 бр. (1 опаковка)
  • Тегло: 0,047 kg

Често задавани въпроси

Какви видове и размери четки съдържа опаковката? Опаковката съдържа 4 плоски четки с размери 2, 6, 12, 16 и 4 обли четки с размери 1, 3, 6, 10.

От какъв материал са изработени косъмът и дръжката? Четките комбинират естествен и синтетичен косъм и са монтирани на дървена дръжка.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани