Комплект универсални четки PRINCETON Select 3 – 6 части


Избор
€24,50
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът универсални художествени четки от серията PRINCETON Select със синтетичен косъм и къса дръжка е създаден за рисуване с акрил, масло и акварел. Предлага балансиран подбор от форми и размери за прецизни линии, фини детайли и равномерно покриване на повърхности. Можете да изберете опаковка с 3 или 6 части според нуждите на вашия творчески процес.

Параметри на продукта

  • Марка: PRINCETON
  • Серия: Select
  • Вид косъм: синтетичен
  • Дръжка: къса
  • Подходящи медиуми: масло, акрил, акварел
  • Размер на опаковката: 3 – 6 броя (според избрания вариант)
  • Форми в комплекта от 3 части: скосена плоска 3/8", плоска за лавиране 3/4", кръгла 5
  • Размери на опаковката (3 бр.): 76 × 11 × 273 mm

Употреба и поддръжка

Комбинацията от форми покрива основните живописни техники – скосената четка служи за ясни ръбове и ъгли, плоската за големи повърхности, а кръглата за детайли и плавни линии. След употреба измийте четките с хладка вода и сапун (при маслени бои първо с разредител), оформете върха с пръсти и ги оставете да съхнат в хоризонтално положение.

Често задавани въпроси

За какви техники са подходящи четките в комплекта? Четките са универсални и работят отлично с маслени, акрилни и акварелни бои.

Какви форми съдържа комплектът от 3 части? Опаковката от 3 броя включва скосена плоска четка 3/8", плоска четка за лавиране 3/4" и кръгла четка номер 5.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани