Назад в магазина JOV5026A

Комплект детски бои JOVI Premium 6 x 250 ml – вариант A

€17,35
€11,57 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Течната темперна боя JOVI Premium в практичен комплект от 6 x 250 ml представлява плътна боя на водна основа с ярки, наситени нюанси и отлична покривност. Готова е за директна употреба от удобните бутилки с дозираща капачка, нанася се изключително лесно и е идеална за детско творчество над 3 години, детски градини, училища и арт школи. Благодарение на формулата на естествена основа без глутен, боята е безопасна и лесно се измива от ръцете и изпира от текстил.

Параметри и характеристики

  • Марка: JOVI
  • Серия: JOVI Premium
  • Форма: течна темпера на водна основа
  • Количество: 6 x 250 ml (микс от цветове, вариант A)
  • Характеристики: висока покривност, бързосъхнеща, цветовете се смесват отлично, разрежда се с вода
  • Състав: натурална основа, без глутен, лесно се изпира и почиства
  • Безопасност: сертифицирана по EN 71, подходяща за деца над 3 години

Употреба и техники

Боите се нанасят с четка, валяк, шпакла или гъба върху абсорбиращи основи като хартия, картон, велпапе, дърво и съхнеща на въздух моделираща маса. Цветовете се смесват свободно помежду си, а с добавяне на вода се получават по-леки и полупрозрачни нюанси.

Често задавани въпроси

Изпират ли се боите лесно от текстил? Да, темперните бои JOVI Premium са създадени на естествена основа и се измиват лесно с вода от кожата и се изпират от повечето видове текстил.

Върху какви повърхности може да се рисува? Боята прилепва най-добре върху порьозни и абсорбиращи повърхности като хартия, картон, дърво и изсъхнала глина за моделиране.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани