Назад в магазина JOV5026M

Комплект детски бои JOVI Premium течна темпера 6 x 250 ml телесни тонове

€17,35
€11,57 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

JOVI Premium е комплект течни темперни бои на водна основа в селекция от телесни нюанси, готови за директна употреба за деца над 3 години и училищни проекти. Отличават се с наситени тонове, висока покривност и удобна течна консистенция, която се нанася изключително лесно направо от бутилката. Боите са създадени със съставки на естествена основа, не съдържат глутен и се изпират лесно от повечето текстилни материи, както и се отмиват безпроблемно от ръцете.

Характеристики и параметри

  • Марка: JOVI
  • Серия: Premium
  • Количество: 6 x 250 ml
  • Форма: течна темперна боя
  • Цветова гама: микс от телесни нюанси (многоцветен комплект)
  • Подходящи за: деца над 3 години, училищни и творчески проекти
  • Безопасност: на естествена основа, без глутен, сертифицирани по EN 71
  • Дозиране: практична капачка с дозатор за икономично нанасяне

Употреба и техники

Боите се нанасят с четка, валяк, шпакла или гъба върху абсорбиращи повърхности като хартия с висока плътност, картон, мукава, дърво и съхнеща на въздух моделираща глина. Нюансите се смесват отлично помежду си и могат да се разреждат с вода за постигане на по-светли тонове. Изсъхват бързо до равномерен кадифено-матов завършек.

Често задавани въпроси

Изпират ли се боите лесно и безопасни ли са за деца? Да, боите са формулирани на естествена основа без глутен, отговарят на европейския стандарт за безопасност EN 71 и се измиват лесно от кожата с вода и сапун, както и се изпират от стандартен текстил.

Върху какви материали могат да се нанасят? Температа прилепва отлично към хартия, картон, дърво, текстил и самовтвърдяваща се глина.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани