Назад в магазина RTL02842510

Комплект маслени бои ROYAL TALENS Van Gogh XL стартов куфар 12 x 40 ml + аксесоари

€123,00
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Стартовият XL комплект маслени бои Royal Talens Van Gogh съдържа 12 тубички боя по 40 ml и практични аксесоари в удобен куфар. Комплектът е предназначен за начинаещи и напреднали творци, които търсят маслени бои с маслено-гладка текстура, отлична наситеност и добра покривност. Плътната пастообразна консистенция на тези холандски бои е перфектна за лесно смесване, наслояване и работа с шпакла.

Параметри на продукта

  • Марка: ROYAL TALENS
  • Серия: Van Gogh
  • Съдържание на комплекта: 12 тубички маслена боя (по 40 ml) и аксесоари в стартов куфар XL
  • Обем на тубичката: 40 ml
  • Страна на произход: Нидерландия
  • Тегло: 2,85 kg

Употреба и техники

Боите са подходящи за класическа маслена живопис, както и за техники с шпакла, благодарение на своята пастообразна и маслено-гладка консистенция. За разреждане и почистване на четките се използват стандартни разредители за маслени бои, като терпентин или уайт спирт.

Често задавани въпроси

С какво се разреждат маслените бои Van Gogh и как се почистват четките?
Разреждането и почистването на четките се извършват със специализирани разредители за маслени бои, като терпентин или уайт спирт.

Подходящи ли са боите за работа с шпакла?
Да, благодарение на гъстата си пастообразна консистенция те са идеални както за рисуване с четка, така и с шпакла.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани