Назад в магазина JOV5066B

Комплект течна темпера JOVI Premium 6 x 500 ml – вариант B

€28,90
€9,63 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът течни темперни бои JOVI Premium 6 x 500 ml (вариант B) предлага наситени и ярки нюанси с отлична покривност, готови за директна употреба от бутилката. Тези бои на водна основа са специално създадени за училищни проекти и детско творчество за деца над 3 години, като се отличават с течна консистенция, лесно смесване и състав на натурална основа без глутен.

Характеристики и параметри

  • Марка: JOVI
  • Серия: Premium
  • Опаковка: комплект от 6 x 500 ml (вариант B)
  • Форма: течна темперна боя
  • Цветове: многоцветен микс от нюанси
  • Свойства на състава: на водна основа, натурални съставки, без глутен
  • Сертификация: EN 71
  • Предназначение: за деца над 3 години и рисуване в училище и детската градина

Употреба и техники

Темперните бои са готови за рисуване без разреждане и се нанасят с четка, валяк, шпакла или гъба върху абсорбиращи основи като хартия, картон, мукава, дърво, текстил и моделираща маса. Съхнат бързо, смесват се лесно за получаване на нови тонове, а практичната капачка с дозатор осигурява чиста и икономична работа.

Често задавани въпроси

Изпират ли се лесно тези детски бои от текстил? Да, боите JOVI Premium се отмиват лесно от кожата и се изпират от повечето текстилни тъкани.

Върху какви повърхности могат да се нанасят? Боите прилепват отлично върху хартия, картон, дърво, текстил и самосъхнеща глина или моделираща маса.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани