Комплект водни четки Carioca, 3 бр.

€9,00
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът водни четки Carioca съдържа 3 четки за многократно пълнене, благодарение на които вече не се нуждаете от чаша с вода по време на рисуване. Те са снабдени с гъвкав връх за фини линии и широки зони и са подходящи за деца, начинаещи, напреднали, за училища и школи по рисуване. Представляват практичен инструмент за акварелни техники и работа с водни бои у дома и на открито.

Параметри на продукта

  • Марка: Carioca
  • Брой в опаковка: 3 бр.
  • Тегло: 0,04 kg
  • Връх: гъвкав връх
  • Характеристики: резервоар за вода, защитна капачка

Употреба и техники

Четките са предназначени за акварелни техники и работа с водни бои, като позволяват рисуване на прецизни линии и запълване на повърхности. Просто напълнете резервоара с вода и след стискане на тялото на четката водата потича към върха. След употреба се почистват лесно под течаща вода и се затварят с практичната капачка.

Често задавани въпроси

Как се подготвя водната четка за употреба? Напълнете резервоара на четката с вода и стиснете тялото ѝ, за да потече водата към върха.

Как се почистват четките? Четките се почистват бързо и лесно директно под течаща вода.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани