Назад в магазина CCH970863

Комплект за изработване на мини обеци от мъниста с кръгли основи

€4,87
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Ако искате да създадете свои собствени бижута, но нямате предишен опит, този мини творчески комплект за изработване на обеци от мъниста е идеален за вас. Той съдържа всичко, от което се нуждаете, за да започнете - стъклени мъниста, перлички, кръгли основи и иглички. В пакета е включено и просто ръководство, което ще ви преведе през процеса стъпка по стъпка. Ако предпочитате цифровата версия, на опаковката ще намерите QR код, който ще ви пренасочи към онлайн инструкциите. Благодарение на деликатните цветове и елегантния дизайн готовите ви обеци ще изглеждат професионално, а изработката им е лесна и с нея може да се справи дори напълно начинаещ. Този комплект е чудесен не само като творческо занимание, но и като оригинален подарък - независимо дали за себе си или за някой близък. Той е идеален начин да изпробвате основите на изработването на бижута и да откриете радостта от създаването на собствени аксесоари.Параметри на продукта:Пакетът включва: мъниста, перлички, кръгли основи за обеци, главичкиСтрав на трудност: начинаещиНачин на употреба: изработване на обециКоличество: 1 комплект
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart
Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g

Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g


2,54 € Единична цена 45,36 €/кг
Cernit

Последно разглеждани