Kompozit Разредител и разтворител

Наличен

Избор
€6,09
€24,36 / l
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Kompozit Thinner and Solvent е специално дезодориран органичен разтворител, идеален за хора с повишена чувствителност към миризми. Този разредител без мирис е предназначен за разреждане на художествени маслени и алкидни бои, органични лакове, както и за измиване на палитри и четки. Употребата му осигурява чистота на работните инструменти без неприятна миризма, което всеки художник ще оцени. Разредителят е много ефективен за отстраняване на боите от платна, палитри и четки, като улеснява работата и увеличава комфорта по време на творчеството. Прилагането е просто, разредете боите според инструкциите за употреба и почистете малките повърхности или работните инструменти с парцал, гъба или четка, навлажнени в разтворителя. При съхранението и транспортирането на разредителя е важно да се спазват условията за безопасност, които включват съхранение в затворен съд, на място, недостъпно за деца, и защитено от огън, нагревателни уреди, пряка слънчева светлина и влага. При работа с разредител е необходимо да се използват гумени ръкавици за защита на ръцете, а в случай на контакт с кожата, да се изплакне с вода и неутрален почистващ препарат. В случай на случайно поглъщане, незабавно потърсете медицинска помощ. Разредителят и разтворителят Kompozit е идеалният помощник за всеки художник, който търси ефективно решение без мирис за разреждане на бои и почистване на инструменти.

Параметри на продукта:

  • Разредител и разтворител Kompozit
  • без мирис
  • органичен
  • за разреждане на маслени и алкидни бои
  • за отстраняване на бои от инструменти
  • различни обеми
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 2 hodnotení

Структурната паста се нанася добре и запазва формата си.

N/A Overená recenzia

Перфектен медиум за техниката pouring.

N/A Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани