Ленено масло SZMAL


Избор
€3,80
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Ленено масло SZMAL - изберете обем

Лененото масло е важно допълнение към рисуване с маслени бои. Това е един от традиционните медии за маслени бои, които използват професионални художници. Рафиниран екстракт от ленено семе от марката SZMAL е перфектен медиум. Ако не разполагате с достатъчно време и постоянно се връщате на творбата, лененото масло е идеалното решение за завършек на Вашето произведение на изкуството. Студено пресовано ленено масло се използва най-вече за разреждане на мслените бои и за почистване на четки.

Характеристики:

  • твърда пластмасова бутилка с капак, което дете не може да отвори
  • се използва за разреждане на маслени бои и почистване на четки
  • подходящ за дългосрочно рисуване
  • най-използвано масло за разреждане на маслени бои
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,48 € Редовна цена  6,30 € Единична цена 21,92 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани