Maimeri ретуширащ защитен лак спрей 400 ml

Наличен
€17,35
€43,38 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Maimeri ретуширащ защитен лак спрей с обем 400 ml е лек аерозолен лак, предназначен за фиксация и частична защита на текущи маслени картини и пастелни рисунки. Служи основно за освежаване на потънали, матирани участъци преди продължаване на работата и за изравняване на блясъка на изображението. Благодарение на аерозолната форма нанася тънък и равномерен слой без нежелани следи от четка.

Параметри на продукта

  • Марка: MAIMERI
  • Форма: лак спрей (аерозол)
  • Обем: 400 ml
  • Тегло: 0,42 kg
  • Съдържание на опаковката: 1 бр.
  • Подходяща комбинация за финален лак: лакове № 670 или 674

Употреба и нанасяне

Преди нанасяне разклатете флакона добре и пръскайте от разстояние приблизително 25–30 cm с кратки хоризонтални движения. Продуктът е подходящ за маслени картини за изравняване на блясъка преди по-нататъшна работа или нанасяне на краен лак, както и като фиксатив за предварително фиксиране на пигментите при рисунки с пастел. Винаги работете в добре проветриво помещение.

Често задавани въпроси

Как лакът помага при незавършена маслена живопис? Освежава матирани и потънали места, изравнява блясъка на повърхността и позволява продължаване на рисуването или полагане на финалния лак.

Може ли този спрей да се използва и за рисунки с пастел? Да, при пастелните рисунки действа като ефективен фиксатив за предварително закрепване на пигментите.

От какво разстояние се нанася лакът? Спреят се нанася от разстояние приблизително 25–30 cm с кратки хоризонтални движения.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани