Назад в магазина LKSK2217012500

Маково масло LUKAS за маслени бои 125 ml

Наличен
€21,90
€175,20 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Маковото масло LUKAS е безцветен, бавносъхнещ медиум и свързващо вещество, предназначено за маслена живопис. Благодарение на това, че не пожълтява с времето, то е идеален избор за смесване с бели и много светли тонове маслени бои, на които придава и по-голяма прозрачност. Тъй като образува по-мек цветен филм, при работа се препоръчва да се комбинира с други масла, например с ленено масло.

Параметри на продукта:

  • Марка: LUKAS
  • Тип: маково масло (медиум за живопис и свързвател)
  • Обем: 125 ml
  • Цвят: прозрачен / безцветен
  • Техника: маслена живопис
  • Свойства: непожълтяващо, бавносъхнещо, увеличава прозрачността

Употреба и безопасност

Медиумът се добавя директно към маслената боя върху палитрата. Работете винаги в добре проветриви помещения, далеч от деца и открит огън. Преди употреба спазвайте инструкциите на производителя, посочени на опаковката.

Често задавани въпроси

Защо да използваме маково масло вместо други масла? Маковото масло е напълно безцветно и не пожълтява, което го прави изключително подходящо за бели и много светли нюанси.

Може ли маковото масло да се използва самостоятелно? Тъй като образува по-слаб филм при съхнене, е препоръчително да се комбинира с други масла като ленено масло.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани