Назад в магазина CARI42909

Маркери за текстил Carioca, тънък връх, 10 бр., микс от цветове

€4,60
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Маркерите за текстил Carioca са креативни флумастери, предназначени за рисуване и декориране върху плат. Благодарение на тънкия връх те позволяват прецизно и лесно очертаване на контури и фини детайли. Комплектът съдържа 10 броя в микс от различни цветове.

Параметри на продукта

  • Марка: Carioca
  • Тип: маркери за текстил
  • Връх: тънък
  • Брой цветове: 10 бр. (микс от цветове)
  • Тегло: 0,084 kg
  • Безопасност: неподходящо за деца под 3 години

Употреба и техники

Маркерите са идеални за декорация на текстил, където е необходимо прецизно рисуване на фини детайли, контури и надписи.

Често задавани въпроси

Подходящи ли са тези маркери за рисуване на детайли? Да, благодарение на тънкия връх те са предназначени за лесно очертаване на контури и детайли.

Безопасни ли са маркерите за малки деца? Не, продуктът не е подходящ за деца под 3 години.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани