Назад в магазина MAIM0334_535

Маслена боя Maimeri Classico - 500 ml | изберете нюанс


Избор
€38,50
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Художествената маслена боя Maimeri Classico в разфасовка от 500 ml е фино смляна боя, произведена от рафинирано ленено масло и чисти пигменти без добавени восъци и сгъстители. Тя е отличен избор както за студенти, така и за професионални художници, които търсят балансирано време на съхнене и наситени тонове при наслояване. Благодарение на маслената си консистенция е подходяща за детайлни лазурни покрития и изразителна импасто техника.

Параметри на продукта

  • Марка: MAIMERI
  • Серия: Classico
  • Обем: 500 ml
  • Състав: Чисти пигменти, рафинирано ленено масло, стабилизатори (без восъци и пълнители)
  • Опаковка: 1 бр.
  • Страна на произход: Италия

Употреба и техники

Маслената боя се нанася с четка, шпакла или палетен нож върху грундирано платно, дърво или картон за маслена живопис. Позволява работа както с тънки, прозрачни лазурни слоеве, така и с плътни релефни нанасяния. Всички нюанси се смесват отлично помежду си.

Често задавани въпроси

Подходяща ли е боята за работа с шпакла (импасто техника)? Да, плътната и маслена текстура позволява уверена работа с шпакла и палетен нож за изграждане на текстура.

Съдържа ли боята пълнители или восък? Не, боите Maimeri Classico се произвеждат без восъци и излишни сгъстители, гарантирайки чистота и наситеност на цвета.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани