Назад в магазина MAIM0306OLEJOV_492

Маслена боя MAIMERI Classico - 60 ml | изберете нюанс

Наличен

Избор
€8,60
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Художествената маслена боя MAIMERI Classico в туба от 60 ml е произведена от рафинирано ленено масло и чисти пигменти без добавяне на восъци, сгъстители или пълнители. Тя осигурява наситени тонове, балансирано време за съхнене в цялата палитра и висока светлоустойчивост както за професионални художници, така и за студенти. Идеална е за лазурни техники и за релефно импасто рисуване върху платно, дърво или грундирана хартия.

Параметри на продукта

  • Марка: MAIMERI
  • Серия: Classico
  • Обем: 60 ml
  • Състав: чисти пигменти и рафинирано ленено масло без восъци и пълнители
  • Страна на произход: Италия
  • Приложение: рисуване с четка, палитрен нож или шпакла

Употреба и техники

Боята се нанася с четка или шпакла върху грундирано платно, дърво или картон. Всички нюанси се смесват отлично помежду си и са подходящи за фино наслояване, глазури, както и за пастьозни нанасяния без риск от напукване при спазване на правилата за маслена живопис.

Често задавани въпроси

Каква е светлоустойчивостта на боите MAIMERI Classico? От палитрата от 77 нюанса цели 73 притежават максимална степен на светлоустойчивост.

Съдържат ли тези бои восъци или сгъстители? Не, формулата съдържа единствено пигмент, ленено масло и необходимите стабилизатори без каквито и да било восъци и пълнители.

Подходяща ли е боята за работа с шпакла? Да, маслените бои Classico са отлични както за фини лазури, така и за техника импасто при нанасяне с шпакла или четка.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани