Назад в магазина MAIM0306EARTH_038

Маслена боя MAIMERI Classico Earth - 60 ml | изберете нюанс

Наличен

Избор
€8,60
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Художествената маслена боя MAIMERI Classico Earth в туба от 60 ml съдържа автентични исторически земни пигменти, съчетани с рафинирано ленено масло без добавки на восъци или сгъстители. Серията включва грижливо подбрани нюанси, вдъхновени от италианските ренесансови и барокови майстори, отличаващи се с висока концентрация на пигменти и отлична светлоустойчивост. Тя е отличен избор за професионални художници и студенти по изкуства, които търсят балансирано време на съхнене и дълбоки земни тонове.

Параметри на продукта

  • Марка: MAIMERI
  • Серия: Classico Earth
  • Обем: 60 ml
  • Състав: нетоксични светлоустойчиви пигменти, рафинирано ленено масло (без восък и сгъстители)
  • Държава на произход: Италия
  • Опаковка: 1 бр. (туба)

Употреба и техники

Боята се нанася с четка или шпакла върху грундирано платно, дърво или картон. Благодарение на маслената си кремообразна консистенция е подходяща както за фини глазури, така и за пастозна техника (импасто). Всички нюанси могат да се смесват свободно с останалите бои от серията MAIMERI Classico.

Често задавани въпроси

Подходяща ли е боята за работа с шпакла? Да, плътната консистенция на боята позволява нанасяне както с четка, така и с шпакла за изразителни релефи.

Съдържа ли боята восък или допълнителни сгъстители? Не, формулата разчита на чисто рафинирано ленено масло и фина наситеност на пигмента без изкуствени восъци.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани