Назад в магазина CLRR65917PTR

Металически бои за лице Colorino в стик, 6 цвята

€4,85
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Металическите бои за лице Colorino в стик представляват разширен комплект от 6 блестящи нюанса, предназначени за рисуване върху лице. Благодарение на формата под формата на пластмасови стикове, те осигуряват лесно, прецизно и чисто нанасяне без излишен безпорядък. Те са идеален избор за всеки, който търси удобен и практичен начин за гримиране за карнавали или партита.

Параметри на продукта:

  • Марка: Colorino
  • Тип: бои за лице
  • Ефект: металически
  • Форма: в пластмасов стик
  • Брой цветове: 6 цвята
  • Тегло: 0,054 kg
  • Съдържание на опаковката: 1 комплект (бр.)

Употреба:

Тези металически бои са предназначени за грим и рисуване върху лице, като пластмасовият стик позволява чиста и удобна употреба при нанасяне.

Често задавани въпроси:

Как се нанасят тези бои за лице? Боите са поставени в пластмасови стикове, които осигуряват чисто и лесно нанасяне.

Колко нюанса съдържа този комплект? Опаковката съдържа 6 металически цвята боя за лице.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Единична цена 79,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


3,79 € Единична цена 50,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,99 € Единична цена 33,98 €/л
Kompozit
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани